Отстраниха 14-годишен от футбола
Италианската футболна федерация отстрани от всякаква футболна дейност 14-годишния футболист на Трепорти, който свали шортите си пред съдия Джулия Никастро.
В момента тече разследване от страна на Регионалния комитет на Венето и футболистът няма да може да се занимава с футбол до края на разследването. Освен това клубът Трепорти е осъден да плати глоба от 100 евро за сексистки обиди на арбитър от родители на футболисти.
Напомняме, че скандалът, настъпил по време на мача между тийнейджърските отбори Трепорти и Миранезе. В един момент 14-годишният футболист, който трябваше да изпълни корнер, свали шортите си пред съдията и се обърна към нея: "Да видим дали имате смелостта да ме отстраните". За този акт играчът получи червен картон, което предизвика бурно възмущение сред родителите.
По време на мача около 20 родители на футболисти на Трепорти обиждаха Джулия, като я призоваваха да се занимава с проституция вместо с футбол.
- Роналдо и Джорджина се сбогуват с дома на мечтите си, преди още да се нанесат
- Задържаха малийски магьосник след загубата на националния отбор
- Наказаха Ето'О за неспортсменско поведение
- Любо Пенев ще продължи лечението си в България
- Баскетболист, футболен треньор и бивш футболист бяха убити в Иран
- Застреляха президент на клуб на погребението на майка му
- Фен почина по време на мач на ФА Къп
- Футболист на Локо (Сф) е заплашен със съд в Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]