Изписаха Пеле от болницата
Легендарният бразилски футболист Пеле бе изписан от болницата, след като преминал успешно операция за отстраняване на камък в уретера, предаде "Ройтерс".
Пеле имаше здравословни проблеми по време на посещението си във Франция по-рано този месец. По време на пътуването бившият футболист проведе среща с нападателя на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе. Вечерта на 2 април, 78-годишен бразилец спешно бе хоспитализиран от хотела, където той пребиваваше, в една от клиниките в Париж.
След завръщането си в родината си трикратният световен шампион постъпи в болница в Сао Пауло, където му бе проведен медицински преглед. Той потвърди наличието на инфекция на пикочните пътища, след което лекарите решиха да извършат операцията.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]