Продавач - наглец използва името на Марадона (фото)
Нагъл продавач се опитва да осребри името на Диего Марадона, продавайки първия автомобил на легендата за потресаващата сума от 320 000 паунда. Става дума за Порше 924, което е закупено от звездата през 1980 година. При нормални условия колата струва 2 000 паунда, но заради първия и собственик, сегашната и цена е увеличена 160 пъти - колкото два чисто нови спортни автомобила Порше 911.
„Имам всички документи с името на Марадона и всичко е в перфектно състояние и оригинално. Първия собственик на колата е Диего Армандо Марадона, когато е бил на 19 години", заяви продавача от Буенос Айрес Федерико Гаспари.
- YouTube звезда стана съсобственик на клуб – мечтае за Висшата лига
- Дончич празнува рождения си ден с Джокович след победата на Лейкърс
- Тръмп за Иран и Мондиал 2026: Не ме интересува дали ще участват
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
- Иранските футболистки бойкотираха националния химн
- Белодробна инфекция отнела живота на Джони Велинов
- Холгер Руне блокиран в Катар заради ситуацията в Близкия изток
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]