Кроос за трети път стана баща
Полузащитникът на Реал Мадрид и на германския национален отбор Тони Кроос стана баща за трети път. Джесика Фарбер, съпруга на немски футболист, роди трето дете. Полът на новороденото не се съобщава.
"Животът е красив", написа Кроос на страницата си в Instagram и прикрепи снимка с бебе в ръцете си.
Кроос и Фарбер се ожениха през 2015 г. Двойката има две деца - петгодишният син Леон и двегодишната дъщеря Амели. Напомняме, че от 2015 г. Кроос управлява собствена благотворителна фондация, която помага на деца със сериозни здравословни проблеми.
Кроос е член на Реал Мадрид от 2014 г. През този сезон немският футболист взе участие в 21 мача в испанското първенство и даде 3 асистенции.
- Лука Модрич: Милан е на едно ниво с Реал Мадрид
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Жозе Моуриньо официално представен като треньор на Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо разкри защо беше с насинено око по време на мача на Реал Мадрид
- Реал продаде Хакобо Ортега на Страсбург за рекордните €10 млн
- Родриго няма да се завърне на терена преди началото на 2027 година
- Жозе Моуриньо иска още две нови попълнения в Реал Мадрид
- Ще успее ли Моуриньо да свали Барса от трона? Анонс на новия сезон в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]