Ограбиха дома на Брендън Роджърс в Шотландия
Крадци ограбиха дома на мениджъра на Лестър Сити Брендън Роджърс. Това се случи седмица след като специалистът напусна Селтик, за да работи в английския клуб, съобщава Sky Sports.
Според източника, полицията е била извикана в къщата в Беърсден, Шотландия, около 2 часа сутринта местно време. Никой не е бил ранен в резултат на инцидента, но престъпниците са изнесли някои неща от имението.
Роджърс водеше Селтик в продължение на две години и половина. През това време той два пъти спечели шампионската титла на Шотландия. След като стана известно за заминаването на Роджърс, феновете на Селтик в един от мачовете издигнаха обиден банер, адресиран към специалиста. Самият Роджърс заяви, че той остава истински фен на Селтик, но е взел това решение, ръководен от интересите на кариерата си.
- Задържаха малийски магьосник след загубата на националния отбор
- Наказаха Ето'О за неспортсменско поведение
- Любо Пенев ще продължи лечението си в България
- Баскетболист, футболен треньор и бивш футболист бяха убити в Иран
- Застреляха президент на клуб на погребението на майка му
- Фен почина по време на мач на ФА Къп
- Футболист на Локо (Сф) е заплашен със съд в Англия
- Бивш халф на Челси: Остават ми няколко дни живот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]