Бивш играч на Барса приключи с футбола заради проблеми със сърцето
Испанският халф Андреа Орланди обяви края на професионалната си кариера на 34-годишна възраст поради проблеми със сърцето.
"За съжаление сега не е безопасно да играя футбол. Бях тъжен, когато лекарят ми каза лошите новини. Разбира се, трябваше да се примиря. Благодарен съм на лекарите, които ми помогнаха. Бих могъл да имам операция, за да продължа да играя, но на 34 години това би било рисковано и глупаво. Сега е моментът да се мисли за бъдещето, а не за футбола", коментира Орланди за Goal.com.
Орланди игра за отбори като Барселона, Суонси, Алавес, Брайтън, Блекпул, АПОЕЛ, Новара и други. Последният клуб на испанския халф бе индийският Ченай.
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]