Демикелис прогонил крадци от дома си
Бившият защитник на Байерн Мюнхен, Манчестър Сити и националния отбор на Аржентина Мартин Демикелис прогони крадци, които са проникнали в къщата му. Инцидентът е станал през нощта в Марбея (Испания), където понастоящем 38-годишният Демикелис живее със семейството си.
Престъпниците са нахлули в дома през нощта, когато самият футболист и членовете на неговото семейство са спели. Демикелис се събудил и слязъл на първия етаж, където видял натрапниците. Престъпниците набързо напуснали къщата, но все пак са успели да вземат със себе си украшения и пари.
Последният клуб на аржентинеца бе Малага. Футболистът завърши кариерата си през 2017 година. За националния отбор на Аржентина Мартин проведе 51 мача и вкара 2 гола. Той стана шампион на Англия, четири пъти шампион на Германия и Аржентина. Също така Демикелис спечели Купата на английската лига, Купата на Германия и Суперкупата на Германия.
- Байерн ще се върне обратно към победите
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]