Главата на Кардиф: Разтревожени сме за Сала
Председателят на управителния съвет на Кардиф Мехмет Далман коментира новината за изчезването от радара на самолет с нападателя на отбора Емилиано Сала.
"Много сме загрижени за последните новини, според които самолетът изчезна от радара, когато миналата нощ прелетя над Нормандските острови. Очакваме официална информация и досега не можем да кажем нищо друго за това. Сега сме изключително загрижени за безопасността на Сала", заяви Далман.
Както е известно, предишната нощ Сала се сбогува с бившите си съотборници от Нант и излетя с частен самолет до Уелс, но около час преди очакваното пристигане самолетът изчезна от радара на двайсетина километра северно от остров Гърнзи. Два хеликоптера и няколко кораба за търсене веднага бяха изпратени да го търсят, но издирването е било преустановено през нощта, но подновено тази сутрин.
По-рано беше съобщено, че Кардиф Сити ще плати рекордните 20,5 милиона евро за Сала, а аржентинецът е подписал договор с клуба до лятото на 2022 година.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]