Арестуваха 17-годишен за расизъм
Лондонската полиция арестува един от феновете за проява на расизъм по време на първия полуфинален мач на Купата на английската лига между Тотнъм и Челси. Отборите се срещнаха на стадион "Уембли" и завършиха при резултат 1-0 в полза на "шпорите".
Полицията задържа 17-годишен фен и веднага го откара в полицейския участък. Според източника, фенът е бил арестуван за нарушаване на обществения ред, утежнен от расови мотиви.
По-рано Челси се забърка в скандал, причинен от обиди на феновете към халфа на Манчестър Сити Рахим Стърлинг по време на мача на 16-ия кръг на английската Висша лига.
- Росеньор е недоволен от намесата на съдията Пол Тиърни преди мача с Нюкасъл
- Челси започва преговори за нов договор с Леви Колуил
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Рийс Джеймс: Можех да печеля повече другаде, но Челси е моят дом
- Наказаха Педро Нето за един мач и глоба от 70 хиляди паунда
- Челси удължи договора на капитана Рийс Джеймс до 2032 година
- Челси може да пострада от надъхан Нюкасъл
- Висшата лига остава фаворит за пета квота в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]