Аршавин се забърка в скандал пред стриптийз бар
Бившият полузащитник на Арсенал, Зенит и националния отбор на Русия Андрей Аршавин се забърка в скандал, съобщава Mash. Според информацията, Андрей е прекарал вечерта в елитен стриптийз бар с проститутка.
По-късно Аршавин е напуснал заведението с момичето и наел кон за нощна разходка по улиците на Москва. Бившият футболист обаче отказал да плати за разходката, оправдавайки се с високата цена на услугата. Аршавин е бил във видимо пияно състояние.
Напомняме, че руснакът неотдавна се върна в Русия след края на кариерата си в казахстанския Кайрат и получи длъжност в академията на Зенит.
«А Аршавин-то ловелас у нас». Андрюша провел ночь в стриптиз-клубе, устроил пьяные покатушки с проститутками на лошадях и отказался платить деньги
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]