Обвиниха Модрич в данъчни измами
Полузащитникът на Реал Мадрид и на националния отбор на Хърватия Лука Модрич е обвинен от държавната хазна на Испания в данъчни измами. Както съобщава източникът, става дума за нарушения на закона, извършени от хърватина през 2012 година.
Обвинението иска от Модрич компенсация от 1.2 милиона евро. Футболистът обаче вече е подал апелация срещу обвинението, защото е платил въпросната сума.
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
- Инвеститорите на Реал Мадрид трябва да подкрепят стратегията на клуба и Суперлигата
754
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]