Алегри: Често минавам по моста
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри подкрепи семействата на загиналите при инцидента с падналия мост в Генуа. Напомняме, че трагедията се случи вчера по обед. Всички автомобили, които се намираха на дългия 70 метра мост, паднаха при срутването на моста. Съобщава се за поне 30 загинали.
Всички спортни мероприятия на територията на Италия през уикенда ще започнат с минута мълчание в памет на жертвите от трагедията.
"Често се връщам по този мост за дома си. Всички мои мисли са със семействата на загиналите и град Генуа, който и този път ще може да се изправи", написа Алегри в акаунта си в Туитър.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]