Марадона отново попадна в обектива
Легендата на аржентинския футбол Диего Марадона, който в момента е председател на Борда на Динамо Брест, се завърна в родината си, където ще прекара своя отпуск. В един момент представители на местни медии успяха да уловят, че Марадона управлява своя автомобил в пияно състояние.
Представителите на медиите се опитаха да уговорят легендата да напусне превозното средство, но той отказа да направи това.
Напомняме, че Марадона се намираше в специален представителен отбор на ФИФА на Мондиал 2018, изграден само от едни от най-големите имена в световния футбол през последните години. Поведението на аржентинеца обаче бе повече от безобразно, което принуди ФИФА да му отнеме част от привилегиите и да го заплаши със забрана да посещава мачовете от Мондиал 2018.
- Аржентински фенове се сбиха помежду си преди полуфинала с Англия
- Грилиш отново влезе в таблоидите, заспа на масата след запой с шампанско и водка
- 98 арестувани след безредиците в Париж след отпадането на Франция от Мондиал 2026
- В Единбург конфискуваха 58 000 фалшиви футболни артикула за над 5,5 млн. паунда
- Почина съдията Роб Диперинк само седмици след отстраняването му от Световното
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Ивайло Петев спечели дело срещу Баниас в Лозана
- Почина бившият собственик на Челси и Лийдс Кен Бейтс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]