ММА боец и бивш десантчик ще пазят Роналдо в Русия
Нападателят на Реал Мадрид и на националния отбор на Португалия Кристиано Роналдо ще наеме лична охрана по време на Мондиал 2018. Според британски източници, бившият десантчик Нуну Марекош и боецът от ММА Гонсало Салгадо ще се грижат за безопасността на Роналдо.
Марекош, който е участвал и в боеве с бикове, охраняваше Роналдо по време на финала в Шампионска лига с Ливърпул в Киев.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Реал Мадрид постигна споразумение за трансфера на Ян Диоманде
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Бъдещето на Винисиус може да повлияе на трансфера на Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Фулъм готви солидна оферта за нападателя на Реал Мадрид Гонсало Гарсия
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
816
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]