Забраняват татуировките в китайския футбол
На китайските футболисти ще бъде забранено да показват своите татуировки, а също така да нанасят нови, съобщава Global Times. Според медията, Китайската футболна асоциация вече готви постановление за забрана на татуировките на китайски футболисти в националната лига и в националните гарнитури във всички възрасти.
Отбелязва се, че младежките национали на Китай в мача с връстниците си от Сирия са били принудени да покрият татуировките си, за да не дават лош пример на младите.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]