Бобан е починал от кардиогенен шок
Защитникът на третодивизионния хърватски Марсония Брубо Бобан е починал в резултат на кардиоогенен шок. Това сочат първите резултатите от проверката, която започна на смъртта на 25-годишния футболист. Напомняме, че в 15-та минута на мача със Славония Пожега топката удари играча в гърдите и той падна на земята.
Лекарят на клуба се е втурнал да окаже помощ на Бобан, след което на терена влиза и линейка. 45 минути лекарите са се опитвали да спасят младия футболист, но в крайна сметка той е починал.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]