Карагър временно е отстранен от работа
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър усети последствията от конфликта си с фен на Манчестър Юнайтед след дербито между двата отбора в събота. Датският канал TV3 + и Sky Sports временно прекратиха сътрудничеството си Джейми. Легендата трябваше да бъде експерт в ефира на TV3 + по време на мача между Манчестър Юнайтед и Севиля. След инцидента датчаните съобщиха на Карагър, че той няма ангажименти във вторник вечер.
Постоянният работодател на бившия играч на Ливърпул също се отказа от услугите му. Програмата Monday Night Football на Sky Sports, която върви тази вечер, се води само от Гари Невил.
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Галатасарай подготвя нова офанзива за Бруно Фернандеш
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]