Мачовете в Испания през уикенда ще започнат с минута мълчание
Мачовете от испанското първенство този уикенд ще започнат с минута мълчание в памет на полицая в Билбао, който снощи почина по време на безредиците преди мача между Атлетик Билбао и Спартак Москва от 1/16-финалите на Лига Европа.
Както е известно, полицай от местната полиция почина от сърдечен удар, след като опитваше да въдвори ред при сбиване между враждуващи агитки, което бе провокирано от руски фенове.
Спартак спечели гостуването в Билбао с 2:1, но Атлетик продължава напред в турнира с общ резултат от двата мача 4:3.
- Селтик изрази съболезнованията си след смъртта на клубна легенда
- Арестуваха Тоуни заради сбиване в бар
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]