Уест Хем отстрани директор за съмнения за расизъм
Уест Хем отстрани от работа директора по трансферите на клуба Тони Хенри по време на разследването на негови думи за ограничаване на покупки на африкански играчи.
Както съобщава ВВС, ръководството на "чуковете" е обещало да разгледа всички налични факти, а също така заяви, че в клуба не се приема никаква дискриминация. Уест Хем отказа да даде по-нататъшни коментари до края на разследването.
По-рано медиите обвиниха Тони Хенри в расизъм.
- Netflix пуска документален филм за Жозе Моуриньо
- Бивш играч от НБА беше арестуван за над 30-и път в живота си
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
- Президентът на футболната федерация на Кюрасао подаде оставка заради онкологично заболяване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]