В Италия футболист призна за убийство на майка си и сестра си
Полузащитникът Соломон Нянтаки, който през миналия сезон игра за отбора на Имолезе от пета италианска дивизия, призна за убийството на своята 43-годишна майка и 11-годишна сестра, съобщават италиански източници. Според информацията, 21-годишният африканец убил близките си в собствената квартира в Парма. По-късно той е бил задържан в Милано и в крайна сметка признал за престъплението.
Соломон е възпитаник на Парма и се смяташе за перспективен футболист до момента, в който клубът не фалира през 2015 година.
- Netflix пуска документален филм за Жозе Моуриньо
- Бивш играч от НБА беше арестуван за над 30-и път в живота си
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
- Президентът на футболната федерация на Кюрасао подаде оставка заради онкологично заболяване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]