Шведска пивоварна компания пусна бира в чест на фена на Милуол
Шведската пивоварна компания Frequency Beer Works пусна на пазара бира в чест на придобилия известност фен на Милуол Рой Лърнър, който получи осем наранявания при съпротивата си на въоръжените терористи. На етикета на бутилките се появи надпис «F*** You, I'm Millwall!», която Лърнър произнесе по време на битката си с тримата престъпника.
"Бяхме впечатлени от историята на фена на Милуол, който сам даде отпор на терористите и спаси много хора. Приветстваме неговата постъпка и решихме да създадем специална бира в негова чест", заявиха от компанията.
- Майката на героя на Кабо Верде пропусна мача срещу Испания заради визови проблеми
- Естер Експосито за връзката си с Мбапе: Свиквам с вниманието
- Рафа Мир получи 8 години и 6 месеца затвор за сексуално посегателство
- Манчестър Юнайтед ще бъде героят в нов документален сериал на Amazon
- Клоп се извини публично на Нагелсман: На 59 съм и все още съм идиот
- Емили Ратайковски разпали спорове със скандална фотосесия, вдъхновена от кърменето
- Арестуваха двама за откраднатата екипировка на Англия
- Полицаи, маскирани като талисманите на Мондиал 2026, арестуваха заподозрян
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]