Канадски кънкьор предложи годеж на известен танцьор
Канадският кънкьор Ерик Редфорд, който е в дует с Меган Дюамел, съобщи, че е отправил предложение към испанеца Луис Фенеро, който от своя страна е в танцова двойка със Силия Робледо.
"Научих, че най-важните неща в живота имат определено ниво на простота. Виждам това в изкуството, слушам музика и чувствам това заедно с този човек. Обичам го просто и красиво. Чувството на свобода и радост, което усещаш, прелитайки над планините, се ражда в мен, когато си мисля за живот с Луис... и аз искам да го усещам винаги.
Направих му предложение и той отговори с "да", написа Редфорд в акаунта си в Instagram.
- Шумахер се придвижва с инвалидна количка
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]