600 са ранените в Торино, 4-годишно дете е в критично състояние
По последни сведения, количеството на пострадалите в мелето което се случи във фен-зоната в Торино по време на финала в Шампионска лига между Ювентус и Реал Мадрид нарасна до 600 човека. Сред пострадалите са най-малко двама в критично състояние, в това число четиригодишно момче.
Освен това продължава издирването на тригодишно дете, което е в неизвестност в резултат на безредиците.
Напомняме, че по не потвърдена от официален източник информация, тийнейджър е хвърлил "пиратка", след което е извикал, че има бомба и се е затичал към един от изходите на зоната, което е предизвикало паниката.
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Винисиус: Не изиграх най-добрия си мач, но трябва да се подобрявам
- Арда Гюлер: Трудно е да приемем някои съдийски решения
- Винисиус отказа да говори на испански след мача с Мароко
- Винисиус: Изиграхме много слаб първи мач, но Мондиалът тепърва започва
- Винисиус: Трябва да държим повече топката и да не допускаме контраатаки
- Реал се отказва от Родри след споразумението с Бернардо Силва
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]