Съдът в Испания откри делото срещу Неймар
Съдът в Испания откри делото по отношение на нападателя на националния отбор на Бразилия и Барселона Неймар, който е обвинен в мошеничество. Също така пред съда ще застанат бащата на играча, президентът на Барселона Хосеп Мария Бартомеу и бившият ръководител на каталунския клуб Сандро Росел.
По-рано в медиите се съобщаваше, че инвестиционният фонд DIS, владеещ част от правата на играча, иска наказание за Неймар, предполагайки за престъпен сговор при трансфера на бразилеца с цел укриване на средства.
- Флик: Кансело трябва да се адаптира към нашия стил
- Рафиня коментира критиките към себе си
- Барса и ПСЖ се разбраха за Фернандес
- Флик: Овиедо нямаше какво да губи
- Барса се завърна на върха след победа над Овиедо
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Овиедо няма шанс на гости на Барселона
- Барселона взе решение за Шлотербек
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]