Арестуваха управляващия директор на Нюкасъл, обиски в Уест Хем
Полицията на Англия провежда разследване във връзка с машинации във футболни клубове от Висшата лига и Чемпиъншип. Според различни източници, снощи е бил арестуван управляващия директор на Нюкасъл Лии Чарнли.
Тази сутрин пък в офиса на Уест Хем в Олимпийския стадион в Лондон и на тренировъчната база на клуба са проведени обиски, при които са иззети различни вещи.
Управлението на данъчната служба (HM Revenue & Customs) съобщи, че са арестувани няколко мъже, работещи във футболната индустрия. Същите са заподозрени в мошеничество, свързани с укриване на данъци и застраховки.
180 служители на HM Revenue & Customs са провели операция на територията на Великобритания и Франция.
- Съндърланд нанесе късен удар на Нюкасъл в дербито на Тайн- Уиър
- Челси пренебрегнал молбата на съдиите преди мача с Нюкасъл
- Анри в екстаз след 7:2: Барса е като земетресение, Европа трябва да се страхува
- Тревога за Италия: Тонали минава преглед след контузия срещу Барса
- Анонс на 31-ви кръг от Висшата лига
- Манчестър Юнайтед напредва по сделката за Гимараеш
- Манчестър Юнайтед работи по трансфера на Тонали
- Рафиня след головата буря: Очаквахме тежък мач, но показахме класата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]