Учен: Меси е идиот
Известният египетски археолог Захи Хавес разказа за визитата на нападателя на Барселона Лионел Меси в Кайро за благотворителната вечеря, посветена на борбата с разпространяването на хепатит С.
"Да ме прощавате, но Меси е идиот. Лицето му не изразяваше никакви емоции по време на нашия разговор. Той не демонстрира никакъв интерес към това, което му разказвах. Не мисля, че въобще му е било интересно. Той по никакъв начин не реагира, когато му разказвах за тайните на пирамидите, древните монархии, династията Тутанкамон. Меси се държеше вежливо, но за него е интересен само футболът", заяви Хавас.
- Барса продължава работа по трансфера на египетски талант
- В Ла Лига признаха за 10 грешки на съдиите и VAR
- Клубове от ВЛ могат да попречат на Барса да привлече Аке
- Лева: Сгреших за играчите от националния отбор
- Два клуба се прицелиха в капитана на Барса
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Ван Бастен: Ямал е най-добрият футболист в света в момента
- Барса може да се подсили със защитник от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]