Ранени полицаи на мача Сампдория - Дженоа
Четирима полицаи са били ранени при сблъсъци извън стадиона преди градското дерби между Сампдория и Дженоа, съобщава новината авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Инцидентите са станали след сблъсъци между агитки на двата отбора.
Един от четиримата служители е със счупен нос, докато останалите трима имат леки наранявания. По време на мача хвърлена бутилка уцели друг полицай, но и той не е сериозно ранен.
Сампдория спечели "Битката за Лигурия" с 1:0, благодарение на попадението на Антонио Касано и продължава да е в борбата за участие в Шампионската лига догодина, след като е с равен брой точки -54 с четвъртия Палермо.
Дженоа пък бяха изпреварени от Парма и се смъкнаха на десето място с 45 точки и математически шансове за участие в евротурнирите.
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит