Касано отказа да се снима в порно филм, заради кариера в Китай
Бившият нападател на Реал Мадрид, Рома и националния отбор на Италия Антонио Касано, чиито права принадлежат на Сампдория, отказа необикновено предложение, съобщава The Sun.
Според информацията, 34-годишният футболист е получил предложение да се снима в порно филм на известния продуцент Роко Сифреди, но отхвърлил офертата, предпочитайки да продължи кариерата си в китайската Суперлига.
- Емили Ратайковски разпали спорове със скандална фотосесия, вдъхновена от кърменето
- Арестуваха двама за откраднатата екипировка на Англия
- Полицаи, маскирани като талисманите на Мондиал 2026, арестуваха заподозрян
- Формула 1 разкри посланието на кърпата за Антонели
- Трагедия преди контролата на Португалия: фен почина от сърдечен арест
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
251
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]