Бивш собственик на Ксамакс бе осъден на три години затвор
Бившият собственик на швейцарския Ксамакс Булат Чагаев бе осъден на лишаване от свобода за срок от три години. Напомняме, че клубът обяви фалит през 2012 година, а прокуратурата в Женева започна разследване срещу руския бизнесмен по подозрения в подправяне на документи и финансови машинации.
Вчера швейцарският съд отсъди, че Чагаев е виновен и го осъди на три години лишаване от свобода. Булат вече излежа 18 месеца в следствения арест.
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
- Илия Топурия получава собствен документален сериал преди историческа UFC битка
- Фенове на Копенхаген обявиха бойкот заради McDonald’s на стадиона
- Глоба за Пике след скандал с арбитър в мач на Андора
- Абрамович създава нов фонд
- Румънската федерация: Луческу остава вечна легенда
- Турция почете Мирча Луческу: Наследството му няма да бъде забравено
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]