Появи се запис на последната минута от разговора на пилота на самолета
В мрежата попадна аудиозапис с последната минута от разговора между командира на разбилия се в Колумбия самолет, на който се намираше Шапекоенсе, с авиационния диспечер. Съобщава се, че пилотът няколко пъти се е обърнал към диспечера за разрешение за кацане заради "пълен отказ на електрооборудването и липса на гориво".
Напомняме, че самолетът падна в околностите на Меделин, като до летището оставаха по-малко от 50 километра. Самолетът не се взриви при падането си, което позволи да се спасят няколко пасажера.
Последните думи на командира са били, че те летят на височина от 2 700 метра.
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
- Илия Топурия получава собствен документален сериал преди историческа UFC битка
- Фенове на Копенхаген обявиха бойкот заради McDonald’s на стадиона
- Глоба за Пике след скандал с арбитър в мач на Андора
- Абрамович създава нов фонд
- Румънската федерация: Луческу остава вечна легенда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]