Леганес наказа двамата палавника
Футболистите Серхи Енрич и Антонио Луна бяха извадени от състава на Ейбар след като в интернет изтече видеозапис на тяхна оргия. Тази жълтеникава история с удоволствие бе раздухана от някои медии и освен това срещна негативна реакция на част от футболната общественост.
Енрич и Луна поднесоха своите извинения, за изтичането на записите, а днес стана ясно, че двамата няма да вземат участие в контролата с Леганес, което е един вид наказание от страна на клуба.
- Шумахер се придвижва с инвалидна количка
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]