Тоти: Чувствам се прекрасно
Нападателят на Рома Франческо Тоти заяви, че се намира в добра форма и е готов да помага на отбора си през всичките 90 минути. Легендата на "вълците" взе участие в снощния мач с Астра от втория кръг на Лига Европа и се отчете с асистенция,а след срещата обра овациите на публиката.
"През първото полувреме се пошегувах физиотерапевта, че дори, когато бях на 25 не съм се чувствал толкова добре. Но това наистина е вярно. Чувствам се чудесно физически. Нямам проблем да играч 90 пълни минути", заяви Тоти.
- Рома – Милан: Без победител
- Рома се справи с Щутгарт
- Леон Бейли се завърна в Астън Вила
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
- Рома съгласува трансфера на Мален
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]