Дзадза се договори с Уест Хем
Бащата на нападателя на Ювентус Симоне Дзадза съобщи, че футболистът преговаря с Уест Хем за трансфер в английския клуб.
"Симоне излетя за Германия с най-добрия си приятел, за да обсъди офертата на Волфсбург. Но предложението им изобщо не съответстваше на това, което ни бе предложено по-рано. Това не отговори на очакванията ни и за това взехме решение да откажем преговорите с Волфсбург. Сега преговаряме с Уест Хем. Приеха ни много топло, а условията на договора напълно подхождат на Симоне. Ще чакаме отговора на Ювентус, защото остава много малко до края на прозореца", заяви бащата на Дзада.
- Ювентус покори „Дал'Ара“
- Милик поднови тренировки
- Колеблив Ювентус ще се препъне в Емилия - Романя
- Елкан за Ювентус: Нашите ценности и история не са за продажба
- Маркизио: Има играчи, които не разбират какво значи да носят фланелката на Юве
- Маркизио: Спалети заслужава доверие
- Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
- Юве се справи с Пафос (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]