Огбоня: Юве ще се бори за спечелване на ШЛ и без Погба
Бившият футболист на Ювентус Анжело Огбоня изрази увереност, че загубата на Пол Погба няма да се превърне в катастрофа за торинци.
"Мисля, че Ювентус все пак има сили да се пребори за спечелване на Шампионска лига. Те разполагат с отличен отбор. Разбира се, Погба ще им липсва, но "бианконерите" подписаха с Пиянич и Игуаин, така че няма да има промяна в разположението на силите", заяви Огбоня.
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
155
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]