Бюджетът на Милан за трансфери е 100 милиона евро
Стана известна сумата на летния трансферен бюджет на Милан. Според италиански източници, новите китайски собственици на клуба са готови да похарчат 100 милиона евро. Съобщава се, че главна трансферна цел е полузащитникът на Зенит Аксел Витсел, за когото претендира и Ювентус.
Освен това, в списъка на "росонерите" влизат и двама играчи на Челси - нападателят Диего Коща и крилото Хуан Куадрадо, както и защитникът на Виляреал Матео Мусакио.
По-рано имаше информации, че главна трансферна цел на Милан е полузащитникът на Реал Мадрид Иско, но сега това не се съобщава.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]