Дибала: Никой в Ювентус не иска Погба да си тръгне
Нападателят на Ювентус Пауло Дибала изрази съмнения, че именно той може да стане лидер на отбора в случай на напускане на полузащитника Пол Погба и в същото време призна, че никой в тима не иска французина да си тръгва.
"Мисля, че е рано да мисля за себе си като лидер на отбора, дори Погба да си тръгне. Вече има достатъчно кандидати за това. Само мога да гарантирам, че ще се раздавам на 100%. Какво мога да посъветвам Пол? Аз съм последния човек, който може да го посъветва. Това е невероятно силен играч и той сам трябва да реши какво ще бъде. На мен ми е приятно да играя с него в един отбор. Разбира се, никой от нас не иска той да си тръгне", заяви Дибала.
- Ювентус покори „Дал'Ара“
- Милик поднови тренировки
- Колеблив Ювентус ще се препъне в Емилия - Романя
- Елкан за Ювентус: Нашите ценности и история не са за продажба
- Маркизио: Има играчи, които не разбират какво значи да носят фланелката на Юве
- Маркизио: Спалети заслужава доверие
- Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
- Юве се справи с Пафос (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]