Марота: Няма да платим 94 милиона за Игуаин
Генералният директор на Ювентус Бепе Марота съобщи, че клубът повече не води преговори с Наполи за трансфера на нападателя Гонсало Игуаин. Напомняме, че вчера се появи информация, че Ювентус е отказал да плати 94 милиона евро за аржентинския футболист.
"Не водим никакви преговори за Игуаин. Няма да платим 94 милиона евро за него, това е ясно. Темата е затворена. Към момента. Няма преговори с Наполи, повече няма какво да кажа. Търсим ли замяна на Мората, който се върна в Реал? Да, търсим", заяви Марота.
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Спалети разкритикува Ювентус въпреки победата над Лече
- Влахович донесе важна победа на Ювентус срещу Лече
- Юве ще пречупи Лече
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]