Наполи с труден успех, Верона победи резервите на Юве

F.

Верона записа престижна домакинска победа с 2:1 над Ювентус в среща от 37-ия кръг в Серия А. Резултатът за домакините откри Лука Тони в 43-ата минута от дузпа. По този начин той сложи край на кариерата си. Вивиани пък удвои в 55-ата минутая. В добавеното време на мача също бе интересно. Първо реферът изгони Алекс за втори жълт картон, а малко след това отсъди дузпа за "Старата госпожа", която Бруно превърна в гол.

Трябва да се отбележи, че Ювентус игра с голяма част от резервите си, които обаче не впечатлиха с изявите си.

В същото време Наполи записа победа с 2:1 като гост на Торино. Гонзало Игуаин даде преднина на гостите с попадение в 12-ата минута. В 20-ата минута Кайехон удвои аванса на своя тим - 2:0. В 66-ата минута Бруно Перес оформи крайния резултат. В добавеното време Джузепе Вивез получи втори жълт картон и бе изгонен от рефера.