Милан иска Пелегрини
Милан желае да привлече мениджъра на Манчестър Сити Мануел Пелегрини, съобщават италиански източници. Според информацията, италианският клуб възнамерява да намери нов треньор през лятото, тъй като пристигането на Кристиано Броки не оправда очакванията.
Милан много е заинтересован от чилийския специалист, който остава без работа след края на сезона, тъй като Хосеп Гуардиола ще пристигне на "Етихад".
Съобщава се, че привличането на Пелегрини е тясно свързано с готвената сделката по продажба на клуба от сегашния му собственик Силвио Берлускони.
- Милан ще повали Сасуоло
- Арсенал се интересува от Леао и Родриго
- Милан със страхотен обрат срещу Торино
- Милан ще се завърне на върха
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]