Гол в добавеното време носи трите точки за Верона срещу Милан (видео)

Верона се наложи с 2:1 като домакин на Милан в мач от 35-ия кръг на Серия А. Жереми Менес откри резултата в 21-ата минута. Той се възползва от грешка в защитата на съперника и отбеляза с нисък удар, след който топката се отклони от близката греда и влезе в мрежата.

Все пак в 72-ата Пацини изравни от дузпа. Романьоли извърши нарушение при въздушна борба, а след това и игра с ръка, за да не остави съмнения за наказателния удар, който в последствие бе реализиран. След това попадение домакините натиснаха и пропуснаха няколко чисти положения и в крайна сметка стигнаха до победен гол в 5-та минута на добавеното от рефера продължение. Лука Силиарди донесе трите точки и радост по трибуните, оформяйки крайния резултат.

Така след това поражение "росонерите" остават на шест точки от петия Фиорентина. Последният в класирането пък запази малка искрица надежда, че може да се спаси от изпадане.