Рома се добра до точка срещу Аталанта (видео)

F.

Аталанта и Рома не успяха да се победят, завършвайки наравно в Бергамо - 3:3 в мач от 33-ия кръг на Серия А. С голове на Лукас Дин в 23-ата минута и Раджа Наинголан в 27-ата минута Рома поведе с 2:0. Марко Д'Алесандро върна едно попадение в 33-ата минута за 1:2, а с голове на Марко Бориело в 37-ата и 50-ата минута домакините от Аталанта обърнаха резултата в своя полза - 3:2.

Все пак последната дума имаше неостаряващия капитан на "вълците" Франческо Тоти в 86-ата минута, оформяйки крайния резултат само няколко минути след като се появи като резерва. Срещата ще се запомни и с няколкото невероятни пропуска на Един Джеко, както и с това, че малко преди края Лучано Спалети бе изгонен от главния съдия за невъздържаното си поведение.

За Рома това е 11-о равенство за сезона, като отборът изостава с пет точки от втория Наполи. Аталанта регистрира десето равенство в кампанията, като е на 14-о място.