Берлускони се спря на Броки за наследник на Михайлович
Треньорът на младежкия отбор на Милан Кристиан Броки е фаворит за наставник на първия тим от лятото, съобщава Sky Sport Italia. Според източника на тази информация, това е идеята на собственика на клуба Силвио Берлсукони.
Бъдещето на настоящия наставник Синиша Михайлович става несигурно, като очакванията са най-късно след края на сезона той да напусне поста, заради намеса на Барбара Берлускони в работата му.
Освен 40-годишният Броки за наследник на Михайлович варианти са и треньорът на Сасуоло Еузебио ди Франческо, Маурицио Сари, който в момента води Наполи, и Роберто Донадони, който е треньор на Болоня.
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Милан задържа Алегри! „Росонерите“ му готвят нов договор и по-висока заплата
- Томори: Пулишич е подценяван, а дербито с Интер е нещо, което трябва да се изживее
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]