Райола: По-скоро ще стана агент на Гуардиола, отколкото Пол да се предлага на Барса
Мино Райола, който е агент на полузащитника на Ювентус Пол Погба опроверга информацията, че играчът е предложил своите услуги на Барселона и също така е помолил торинския клуб да намали стойността на трансфера му.
"Статията в Sport е лъжа. Те са объркали Погба с някой друг. По-скоро ще стана агент на Гуардиола, отколкото Пол да предлага услугите си на някого. Дали те не си мислят, че Меси е звънял на Реал Мадрид?", заяви Райола.
- Маркизио: Има играчи, които не разбират какво значи да носят фланелката на Юве
- Маркизио: Спалети заслужава доверие
- Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
- Юве се справи с Пафос (видео)
- Ювентус ще пречупи Пафос
- Конте: Изумен съм от енергията на моите момчета
- Спалети: Наполи ни накара да тичаме след тях
- Два гола на Хьойлунд помогнаха на Наполи да победи Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]