Михайлович: На печалба сме от продажбата на Адриано
Старши-треньорът на Милан Синиша Михайлович потвърди вчерашната информация, че нападателят Луси Адриано ще продължи кариерата си в Китай.
"Научихме за това пред два дни и вчера уредихме всички въпроси. Клубът е на печалба, тъй като го закупихме за 7-8 милиона евро, а го продаваме за 14-15 милиона. Наистина, губим нападател, но аз съм убеден, че с оптимален състав сме способни да се борим за третото място. Балотели се възстановява, скоро ще се завърне Менез, освен това имаме Бака и Нианг", заяви Михайлович.
- Милан е готов да плати 20 млн. за защитник на Лацио
- Милан и Рома не се победиха
- Рома – Милан: Без победител
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]