Рома и Спалети се договориха за 18-месечен контракт
Бившият старши-треньор на Зенит Лучано Спалети в близко време ще оглави Рома, съобщава Sportmediaset. Според източника на информацията, 56-годишният специалист вече се намира в Маями на среща с ръководството на римския клуб. Съобщава се, че страните вече са се договорили за 18-месечен контракт.
Също така става ясно, че Руди Гарсия няма да ръководи утрешната тренировка на отбора, която ще проведе наставникът на младежите Алберто Де Роси.
Предполага се, че Спалети, който в периода 2005 - 2009 година водеше Рома, ще започне работа в четвъртък.
- Гасперини: Стана по-скоро битка, отколкото футболен мач
- Дузпа помогна на Каляри за успех срещу Рома (видео)
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]