Фиорентина потвърди новия договор на Алонсо
Защитникът на Фиорентина Маркос Алонсо постави подписа си под нов договор с клуба. Информацията за продължаване на договора бе озвучена от агента на испанеца още в понеделник, а днес официалният сайт на италианския клуб потвърди новината.
"Фиорентина заявява, че между клуба и Маркос Алонсо бе постигната договореност за продължаване на контракта. Испанецът подписа договор, който го свързва с клуба до юни 2021 година", се казва в съобщението на Фиорентина.
Алонсо дойде във Фиорентина през 2013 година и до момента има 65 мача на сметката, 4 гола и 6 асистенции.
- Анонс на 32-ри кръг на Серия А
- Кристъл Палас разгроми Фиорентина и е с единия крак на полуфинал
- Фиорентина измъкна ценна победа над Верона в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в недел и понеделник
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в събота
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фиорентина – Интер: Лидерът преследва титлата във Флоренция
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]