Михайлович: Разбирам освиркванията на феновете
Старши-треньорът на Милан Синиша Михайлович сподели мнение за срещата с Болоня от 18-я кръг на Серия А, в която "росонерите" претърпяха изненадваща домакинска загуба.
"Трябва да продължим да работим и да се опитаме спокойно всичко да поправим. Допуснахме прекалено много грешки. В края на мача рискуваш да загубиш, както и се случи. Създадохме много положения за гол, но не вкарахме. Момчетата се стараеха да постигнат победа", Михайлович.
"Феновете ни освиркваха и аз ги разбирам. Имат пълно право на това. Но аз няма да се предам. Отстъпихме, но играхме своя футбол, създадохме пет чисти положения. Когато не реализираш такива моменти, винаги ще има риск да си платиш за това. Нищо не ни заплашваше в продължение на 70 минути, но след това желанието ни за победа ни накара да рискуваме и тръгнахме на риск. Жалко. Не бива да забравяме, че в продължение на 4-5 месеца имахме само двама нападатели. Отборът ще стане по-силен, когато всички са в наше разположение", добави треньорът.
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Милан задържа Алегри! „Росонерите“ му готвят нов договор и по-висока заплата
- Томори: Пулишич е подценяван, а дербито с Интер е нещо, което трябва да се изживее
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]