Агентът на Дзадза отново заплаши с напускане
Нападателят на Ювентус Симоне Дзадза обмисля да напусне клуба, призна агентът на футболиста. Според представителя на играча, нападателят трябва да играе много по-често и това е причината да не бъде изключен вариант с напускането на Симоне.
"Неговата ситуация не се е променила особено, въпреки че игра вчера. Той бележи гол на всеки 73 минути. Това е страхотна статистика. Дали ще остане? Това е много труден въпрос, защото думите на Конте бяха ясни. Ако не предстоеше Европейско първенство, може би ситуацията щеше да бъде друга", заяви агентът на Дзадза.
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]