Марота: Дибала и Мората са бъдещето на Ювентус
Генералният директор на Ювентус Бепе Марота заяви, че клубът няма никакво намерение да продава своите млади нападатели Пауло Дибала и Алваро Мората. Нещо повече, функционерът призна, че италианският клуб ще направи всичко възможно, за да премахне опцията за обратно откупване на договора на испанския футболист.
"Дибала става все по-добър, но все още не е демонстрирал целия си потенциал, защото е млад. От седмица на седмица показва на какво е способен. не възнамеряваме да продаваме Дибала през този или в друг сезон. Инвестирахме големи пари в него, той е фундаментът на нашето бъдеще", заяви Марота.
"Удължаването на договора с Мората не променя нищо. Възнамеряваме да започнем преговори с Реал, за да изясним ситуацията. Надяваме се, че ще успеем да отстраним опцията за обратното му откупване. Реал знае, че Алваро е много обещаващ футболист, той сега е звезда", каза още ръководителят.
- Маркизио: Има играчи, които не разбират какво значи да носят фланелката на Юве
- Маркизио: Спалети заслужава доверие
- Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
- Юве се справи с Пафос (видео)
- Ювентус ще пречупи Пафос
- Конте: Изумен съм от енергията на моите момчета
- Спалети: Наполи ни накара да тичаме след тях
- Два гола на Хьойлунд помогнаха на Наполи да победи Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]