Алегри: Сега не бива да мислим за мача със Сити
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри в навечерието на мача с Киево от третия кръг на Серия А разказа за ситуацията с контузените футболисти. Специалистът призна, че независимо от двубоя в Шампионска лига през следващата седмица, отборът е концентриран върху това да спечели трите точки.
"Маркизио ще започне от първите минути. За Мората ще взема решение утре. Сега не бива да мислим за мача с Манчестър Сити, нужно е да се концентрираме върху двубоя с Киево, нужни са ни трите точки. Ще оценя състоянието на достъпните играчи в утрешната среща с прицел за вторник. Сега имам много варианти, защото моите футболисти притежават разнообразни характеристики, а това е хубаво, тъй като през сезона изискванията могат да се променят. Имам балансиран състав, всички са здрави, с изключение на Кедира и Асамоа, поради това имаме възможност да проведем забележителен сезон", заяви Алегри.
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
- Консейсао: Вече съм в голям клуб и съм щастлив в Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]